Udostępnij
Tweetnij

Samsung omawia październikowe poprawki bezpieczeństwa dla Galaxy

Samsung na własnym blogu opublikował informacje o październikowych poprawkach bezpieczeństwa, które wkrótce otrzymają flagowce. Łącznie załatano 68 różnych błędów.

Samsung na własnym blogu opublikował informacje o październikowych poprawkach bezpieczeństwa, które wkrótce otrzymają flagowce. Łącznie załatano 68 różnych błędów.

Samsung Galaxy S7 edge

Tak, część użytkowników Samsungów Galaxy S6 czy S7 nadal czeka na wrześniowe poprawki bezpieczeństwa, a tymczasem Koreańczycy na własnym blogu poświęconym bezpieczeństwu opublikowali informacje o październikowych łatkach.

Październikowe poprawki bezpieczeństwa rozwiązują łącznie 68 różnych problemów. Zarówno w samym Androidzie (gdzie są to patche od Google’a), jak i oprogramowaniu Samsunga. Warto dodać, że część wprowadzonych poprawek ma status krytyczny, a więc są to rozwiązania poważnych błędów w oprogramowaniu. Wśród nich pojawia się patch związany z obsługą skanera tęczówki oka z Galaxy Note 7.

Niestety, nie wiadomo na razie, kiedy październikowe poprawki bezpieczeństwa pojawią się we flagowcach z Polski, a więc w regionie XEO. Może upłynąć nawet kilka tygodni zanim to nastąpi… do czego właściciele smartfonów Samsunga zapewne już przywykli.

źródło: samsung

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij