Udostępnij
Tweetnij

Messenger Lite, czyli lekki komunikator od Facebooka (aktualizacja: APK)

Niespodzianka. Mark Zuckerberg ma nową aplikację. Facebook Messenger Lite, bo o niej mowa, jest prostym komunikatorem, który debiutuje na terenie pięciu państw.

Niespodzianka. Mark Zuckerberg ma nową aplikację. Facebook Messenger Lite, bo o niej mowa, jest prostym komunikatorem, który debiutuje na terenie pięciu państw.

Facebook Messenger Lite

David Marcus, szef Messengera, pochwalił się dziś na popularnej społecznościówce nowym komunikatorem – Facebook Lite Messenger, który jest uproszczoną wersją popularnej aplikacji do rozmów. Aplikacja nie jest jeszcze dostępna w Polsce i na razie debiutuje w pięciu państwach: Kenii, Sri Lance, Wenezueli, Tunezji i Malezji. Z czasem ma pojawić się w kolejnych krajach.

Niestety, szczegóły aplikacji nie są znane. Na pewno cechuje się ona lekkim interfejsem, podobnie jak Facebook Lite oraz małym zużyciem danych. Na pewno aplikacja pozwala na wysyłanie zdjęć, co widać na załączonej fotce. Pewnie została jednak pozbawiona botów i kilku innych funkcji. Możemy dostrzec zakładki Start, Osoby i Profil, ale nie ma Grupy. Aplikacja debiutuje na urządzeniach z Androidem i jest mało prawdopodobnym, że trafi też do App Store. Niedługo w sieci pewnie pojawi się plik APK z Facebook Messenger Lite i wtedy będziemy mogli przyjrzeć się aplikacji z bliska.

Aktualizacja

W sieci pojawiły się już pliki Facebook Messenger Lite APK, a więc komunikator może wypróbować każdy. Do pobrania na stronie APK Mirror.

źródło: facebook

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij