Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S6 edge i S6 dostają wrześniowe poprawki bezpieczeństwa

Samsung Galaxy S6 edge i Galaxy S6 z europejskiej dystrybucji dostają wrześniowe poprawki bezpieczeństwa. Aktualizacja waży około 140 MB.

Samsung Galaxy S6 edge i Galaxy S6 z europejskiej dystrybucji dostają wrześniowe poprawki bezpieczeństwa. Aktualizacja waży około 140 MB.

Samsung uruchomił proces aktualizacji dla smartfonów Galaxy S6 i S6 edge z europejskiej dystrybucji. Nowe uaktualnienie wnosi wrześniowe poprawki bezpieczeństwa od Google’a i jest dostępne m.in. na terenie Holandii. Nowy build kończy się na XXU4DPIL. W Polsce będzie to XEO4DPIL.

Samsung Galaxy S6 edge aktualizacja

Aktualizacja waży około 140 MB i jest dostępna do pobrania drogą OTA. Oczywiście, w kraju nadal czekamy na to uaktualnienie, ale to najpewniej kwestia kilku najbliższych dni. Uaktualnienie wkrótce powinno być dostępne także na smartfony z polskiej dystrybucji.

Warto dodać, że wrześniowa aktualizacja Androida wprowadza 66 pomniejszych poprawek. Samsung we własnej aktualizacji zaszył też 9 poprawek obejmujących jego oprogramowanie. Nie pozostaje nic innego, jak czekać na dostępność aktualizacji nad Wisłą.

źródło: galaxyclub

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij