Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 7 – nowa aktualizacja wprowadzi przypomnienia o wymianie

Samsung Galaxy Note 7 w nowej aktualizacji ma otrzymać przypomnienia o konieczności wymiany sprzętu na taki, który nie spłonie podczas ładowania.

Samsung Galaxy Note 7 w nowej aktualizacji ma otrzymać przypomnienia o konieczności wymiany sprzętu na taki, który nie spłonie podczas ładowania.

Koreański gigant dzielnie walczy z problemami, jakie sprawił mu Samsung Galaxy Note 7. Poinformował dzisiaj, że do sklepów w Stanach Zjednoczonych dostarczono 500 tysięcy nowych egzemplarzy wspomnianego telefonu. Nie wszyscy jednak użytkownicy zdecydowali się na wymianę. Część zapewne nie jest świadoma, iż urządzenie należy wymienić, a reszta sprawę ignoruje lub nie miała jeszcze okazji podejść do sklepu. Powód jest nieważny. Ważne jest to, że smartfony te stanowią zagrożenie dla użytkowników, a Samsung nalega, by je zastąpić odpowiednim sprzętem. Stąd też decyzja o aktualizacji systemu i powiadomieniach przypominających o zmianie.

Samsung Galaxy Note 7 powiadomienia

Ci użytkownicy smartfona Samsung Galaxy Note 7, którzy jeszcze nie wymienili swojego urządzenia na nowe, otrzymają aktualizację systemu, która wprowadzi powiadomienie z prośbą o wymianę sprzętu. W notce wyświetlającej się na ekranie Samsung informuje o zaistniałej sytuacji i podaje numer telefonu do swojego salonu oraz adres strony internetowej, na której znajdziemy dalsze wskazówki.

Samsung poinformował dodatkowo, że powiadomienie będzie pojawiać się na ekranie za każdym razem, kiedy użytkownik zacznie ładować swojego smartfona lub też bateria w urządzeniu będzie bliska wyczerpania.

Szczegółowe informacje o programie wymiany telefonu Samsung Galaxy Note 7 z polskiej dystrybucji można znaleźć na stronie producenta. Dwa dni temu koreański gigant opublikował na własnej stronie informacje o tym, jak rozróżnić sprawne modele od wadliwych. Informacje na ten temat znajdziecie na tej stronie.

Źródło: Samsung

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij