Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura Swiftkey ze wsparciem dla nowych emoji

Klawiatura Swiftkey na urządzenia z Androidem doczekała się większej aktualizacji, w której dodano m.in. wsparcie dla emoji z Androida Nougat.

Klawiatura Swiftkey na urządzenia z Androidem doczekała się większej aktualizacji, w której dodano m.in. wsparcie dla emoji z Androida Nougat.

Klawiatura Swiftkey

Swiftkey wypuściło większą aktualizację w Sklepie Play, gdzie pojawiło się sporo wyczekiwanych udoskonaleń. Dodano wsparcie dla nowych emoji, które pojawiły się wraz z systemem Android 7.0 Nougat, a więc tych z Unicode 9.0. Pojawiło się też wsparcie dla odcieni skóry. Wystarczy tylko przytrzymać dłużej wybrane emoji palcem i będzie można zmienić odcień.

W oficjalnym wykazie zmian czytam także o przywróceniu usługi synchronizowania, która bywała kłopotliwa (choć te problemy rozwiązano już wcześniej). Kolejną zmianą jest też przewidywanie fraz zawierających @, a więc adresów e-mail, liczb czy podobnych. Funkcję usunięto, ale teraz ją przywrócono.

Aktualizacja dla klawiatury Swiftkey już czeka w Sklepie Play. Jeśli jeszcze nie używaliście tej aplikacji, to być może się skusicie? Możecie to zrobić pod poniższym przyciskiem.

playstore1

źrodło: androidpolice

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij