Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Google z wyszukiwaniem w aplikacjach

Google pochwaliło się na własnym blogu nową funkcją w aplikacji wyszukiwarki, która umożliwi przeszukiwanie zawartości w zainstalowanych aplikacjach.

Google pochwaliło się na własnym blogu nową funkcją w aplikacji wyszukiwarki, która umożliwi przeszukiwanie zawartości w zainstalowanych aplikacjach.

W aplikacjach (In Apps) to nowa sekcja, która pojawi się w aplikacji Google. Pozwoli ona na wyszukiwanie w zainstalowanych aplikacjach. W ten sposób będzie można szybko przeszukać kontakty, utwory muzyczne czy filmy. Wszystko to będzie można zrobić w jednym miejscu. Google twierdzi, że w ten sposób użytkownicy powinni być lepiej zorganizowani.

IPA Name Search Demo - Nexus (FB Messenger)

Obecnie funkcja działa już z takimi aplikacjami, jak Gmail, Spotify czy YouTube, ale w ciągu najbliższych miesięcy funkcja ma być dostępna także dla Facebook Messengera, LinkedIn, Evernote, Glide, Todoist czy Google Keep.

Ciekawostką jest, że tego typu wyszukiwanie nie będzie wymagało połączenia z internetem. Jeśli więc będziemy w trybie offline, to i tak nic nie stanie na przeszkodzie, aby skorzystać z nowej funkcji. Pierwszym smartfonem ze specjalnym skrótem dla nowej funkcji będzie LG V20, którego premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu. Nie zmienia to jednak faktu, że dostęp otrzymają też użytkownicy innych smartfonów. Po otrzymaniu aktualizacji aplikacji Google.

IPA 0P Demo - LG

źródło: google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij