Udostępnij
Tweetnij

YouTube testuje kolejne zmiany w aplikacji. Tym razem dla akcji

W aplikacji YouTube na Androida dostrzeżono kolejne zmiany wizualne. Tym razem dotyczące elementów, z których najczęściej korzystamy, jak łapka w górę.

W aplikacji YouTube na Androida dostrzeżono kolejne zmiany wizualne. Tym razem dotyczące elementów, z których najczęściej korzystamy, jak łapka w górę. 

Google co jakiś czas modyfikuje interfejs aplikacji YouTube. Najnowsze zmiany dostrzeżone w aplikacji na Androida być może nie są zbyt duże, ale o tyle istotne, że dotyczą elementów, z którymi najczęściej wchodzimy w interakcje, a więc ikonek akcji pod wideo.

Obecnie jest tak, że pod tytułem filmu znajduje się licznik wyświetleń, a pod spodem łapki w górę i dół oraz przycisk do udostępniania. To zmieniono. Normalnie zobaczymy ilość wyświetleń, łapkę w górę i przycisk do udostępniania. Dotknięcie ikonki trójkąta (pod prawym dolnym rogiem odtwarzacza) spowoduje wyświetlenie animacji i rozwinięcie dodatkowych elementów, w tym łapki w dół czy Dodaj do. Możecie to obejrzeć na poniższym GIF-ie.

YouTube

Zmiany w interfejsie włączane są po stronie serwerów Google i nie wszyscy jeszcze je widzą. Co nie zmienia faktu, że w niedługim czasie powinny być już widoczne u wszystkich użytkowników aplikacji YouTube.

źródło: google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij