Udostępnij
Tweetnij

Wymiana stłuczonego ekranu w Galaxy Note 7 kosztuje niemało

Samsung Galaxy Note 7 to bardzo udany smartfon. Okazuje się jednak, że wymiana stłuczonego ekranu w nowym flagowcu z S Pen nie jest tanim zabiegiem.

Samsung Galaxy Note 7 to bardzo udany smartfon. Okazuje się jednak, że wymiana stłuczonego ekranu w nowym flagowcu z S Pen nie jest tanim zabiegiem i kosztuje aż 270 dolarów!

Samsung Galaxy Note 7

Zakrzywiony ekran z Galaxy Note 7 może się podobać lub nie. Tego typu rozwiązanie nie jest też tanie. Już rozbiórka przeprowadzona przez iFixit ujawniła, że w przypadku stłuczenia szkła pokrywającego ekran z nowego Note’a wiąże się z koniecznością wymiany całego wyświetlacza. Zastanawialiście się jednak, ile kosztuje taka przyjemność? Okazuje się, że aż 270 dolarów!

Cena wymiany ekranu nie jest więc niska. Dla porównania, w przypadku iPhone’a 6s Plus taka operacja wiąże się z wydatkiem 150 dolarów. Na szczęście, Samsung oferuje program ochrony w cenie 129 dolarów. W jego ramach, w ciągu dwóch lat trwania gwarancji, można dwukrotnie wymienić stłuczony ekran za mniejszą kwotę. Dokładnie za 79 dolarów. Zakup dodatkowego planu z pewnością jest opłacalny, bo w przypadku dwóch wypadków ze stłuczonym ekranem wszystkie koszty wyniosą 278 dolarów. To nieco więcej niż 270 dolarów, ale pamiętajmy, że w tym przypadku jest to kwota obejmują dwukrotną wymianę ekranu.

Warto dodać, że zamawiając w przedsprzedaży Galaxy Note 7 w Polsce można liczyć na bezpłatną rejestrację w programie Samsung GUARD, który uprawnia także do jednej wymiany stłuczonego ekranu przez okres 12 miesięcy od rejestracji.

źródło: ubergizmo

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij