Udostępnij
Tweetnij

Opera udostępnia darmowy VPN na Androida

Darmowy VPN Opera bez limitów to nowa aplikacja Opery, która dostępna jest w Sklepie Play na urządzenia z Androidem. W ten sposób możecie uzyskać VPN za darmo bez limitów.

Darmowy VPN Opera bez limitów to nowa aplikacja Opery, która dostępna jest w Sklepie Play na urządzenia z Androidem. W ten sposób możecie uzyskać VPN za darmo bez limitów.

opera_vpn

W Sklepie Play znajdziecie wiele aplikacji VPN, które pozwolą wam na anonimowość w sieci, ale większość z nic ma ograniczone działanie. Oczywiście, dodatkowe funkcje można odblokować, ale to wiąże się z opłatą. Darmowy VPN Opera bez limitów to aplikacja, którą z pewnością powinniście się zainteresować.

Podobnie jak w przypadku na urządzenia z systemem iOS, tak i na urządzenia z Androidem zapewnia anonimowość w trakcie korzystania z aplikacji czy przeglądarki internetowej. Ponadto nie zawiera limitów dla przesyłanych danych. W opisie aplikacji w Sklepie Play czytamy, że Opera VPN zapewnia:

• Jedną z najszybszych i najskuteczniejszych usług VPN
• Nieograniczony dostęp z jednej z pięciu lokalizacji wirtualnych do wyboru (więcej już wkrótce)
• Możliwość określenia poziomu zabezpieczeń sieci Wi-Fi, a także szyfrowanie połączeń i ochrona przed zagrożeniami
• Wbudowana blokada modułów śledzących reklam, która zapobiega monitorowaniu twoich działań w sieci przez agencje reklamowe

Aplikacja bazuje na rozwiązaniach firmy SurfEasy Inc., którą Opera z czasem przejęła. Program oferuje trzy sekcje. Pierwsza to właściwy VPN, gdzie można zmieniać lokalizację (do wyboru jest pięć serwerów z różnych krajów). Drugi daje możliwość przetestowania zabezpieczeń Wi-Fi, a trzeci pozwala aktywować Strażnika, który zablokuje moduły śledzące reklam. Darmowy VPN Opera bez limitów działa na urządzeniach z Androidem 4.0.3 ICS lub nowszą wersją systemu. Aplikacja jest spolszczona i nie wymaga tworzenia żadnych kont. Do pobrania pod poniższym przyciskiem.

playstore1

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij