Udostępnij
Tweetnij

Google Allo – oto naklejki, jakie znajdziecie w komunikatorze

Google Allo zostało zapowiedziane w maju tego roku. Teraz możemy się przyjrzeć naklejkom, jakie najprawdopodobniej trafią do komunikatora.

Google Allo zostało zapowiedziane w maju tego roku. Teraz możemy się przyjrzeć naklejkom, jakie najprawdopodobniej trafią do komunikatora.

Google zapowiedziało Allo w trakcie majowej konferencji Google I/O 2016. Jest to inteligentna aplikacja, która bazuje na numerze telefonu i integruje się z nowym asystentem Google. Dzięki temu istnieje możliwość jego aktywacji w rozmowie i asystent będzie starał się nam pomóc. Komunikator ma również tak zwane sprytne odpowiedzi, które udzielają odpowiedzi na podstawie kontekstu rozmowy. Nie zabrakło także wsparcia dla szyfrowania rozmów. Oczywiście, komunikator będzie umożliwiał również wysyłanie naklejek.

Z wiadomości, jaką opublikował serwis Android Police wynika, że Google Allo będzie udostępniało trzy pakiety bazowe naklejek. Zestaw ten będzie można powiększyć dodając je z 24 dostępnych kompletów. W chwili obecnej nie wygląda, jakby można było dodać jakikolwiek pakiet chociażby poprzez plik ZIP. Nie wiadomo też, czy opcja ta nie ulegnie w przyszłości zmianie.

Nie ma limitu na pobieranie paczek. Użytkownik będzie mógł również dostosować całość do swoich potrzeb i wyróżnić te naklejki, które mu najbardziej odpowiadają. Android Police donosi, że jedna paczka naklejek w Google Allo to około 24 sztuki, jednak w niektórych pakietach znajduje się ich mniej.

Jednym z ciekawszych pakietów w Google Allo jest ten zawierający różne pozy byka Julio. Na liście znalazły się naklejki, w których jurny byk wychyla ponętnie pośladki, wsadza dwa palce do gardła jakby chciał zaraz zwrócić zawartość żołądka, a nawet ściska sobie sutki.

Wspomniane paczki dostępne są w testowym Allo, jednak najprawdopodobniej trafią one do ostatecznej wersji komunikatora. Mogą jednak częściowo ulec zmianie.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij