Udostępnij
Tweetnij

Zdjęcia Google 1.26 ujawniają nowe, planowane funkcje

Kod aplikacji Zdjęcia Google 1.26 ujawnia kolejne z planowanych nowości. Doszukali się ich redaktorzy serwisu Android Police.

Kod aplikacji Zdjęcia Google 1.26 ujawnia kolejne z planowanych nowości. Doszukali się ich redaktorzy serwisu Android Police.

Zdjęcia Google

Zdjęcia Google 1.26 to najnowsza wersja popularnej aplikacji na urządzenia z Androidem. I choć nie wnosi ona zmian widocznych gołym okiem, tak kod programu został prześwietlony przez redakcję serwisu Android Police i, jak nietrudno się domyślić, doszukano się ciekawych wzmianek o nowych funkcjach będących w przygotowaniu.

Pierwsza nowość to stabilizacja wideo. Informacje na temat tej funkcji dostrzeżono już w kodzie Zdjęć Google 1.25 z początku sierpnia. Nowe wzmianki to:

<string name=”cpe_a11y_cancel_stabilize_analysis”>Cancel stabilization analysis</string>
<string name=”cpe_editor_action_cancel_stabilize_analysis”>Cancel</string>
<string name=”cpe_stabilize_analysis_cancelled”>Stabilization analysis cancelled.</string>
<string name=”cpe_stabilize_analysis_failed”>Stabilization analysis failed.</string>

Widzimy więc, że proces stabilizacji wideo będziemy mogli w dowolnej chwili anulować. Kolejne nowe wzmianki to:

<string name=”photos_photofragment_components_photobar_share_promo_title”>New! Share faster with friends</string>
<string name=”photos_photofragment_components_photobar_share_promo_body”>Send in-app to any phone or email</string>

W tym przypadku widzimy informacje o nowej funkcji, która zostanie zakomunikowana jako Nowe! Udostępniaj szybciej znajomym. Tak więc Google przygotowuje nowe funkcje, które mają jeszcze bardziej uprościć proces współdzielenia zdjęć.

Zdjęcia Google 1.26 są obecnie wdrażane i jeśli wasza aplikacja nie jest jeszcze aktualna, to zawsze możecie sięgnąć po stosowny plik APK. Oczywiście, ten sposób instalacji zalecamy tylko bardziej zaawansowanym użytkownikom.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij