Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S7 spędził 2 godziny w jeziorze i przetrwał

Jak dobrze wiemy, Samsung Galaxy S7 jest wodoszczelnym smartfonem, który spełnia założenia normy IP68. Co jednak ciekawe, telefon jest w stanie przeżyć upadek do jeziora.

Jak dobrze wiemy, Samsung Galaxy S7 jest wodoszczelnym smartfonem, który spełnia założenia normy IP68. Co jednak ciekawe, telefon jest w stanie przeżyć upadek do jeziora.

Samsung Galaxy S7 spełnia założenia normy IP68, a więc według deklaracji producenta może zostać zanurzony na głębokość 1,5 m przez maksymalnie 30 minut. Okazuje się jednak, że tegoroczny flagowiec Koreańczyków jest w stanie znieść znacznie więcej.

Udowadnia to historia przekazana przez jednego z członków serwisu Reddit, który ukrywa się pod pseudonimem aznprd. Samsung Galaxy S7 jego siostry wpadł do jeziora w pobliżu Minneapolis, gdzie spędził aż dwie godziny. Mimo to, nie przestał działać i po wyciągnięciu miał się całkiem dobrze. To oznacza, że smartfon zapewnia lepszą wodoszczelność niż zakłada norma IP68. Oczywiście, nie powinniście tego sprawdzać na własnych egzemplarzach telefonu, bo w ten sposób możecie stracić gwarancję. Poniżej fotki z ratowania Galaxy S7, który wpadł do jeziora.

Samsung-Galaxy-S7-Lake-03 Samsung-Galaxy-S7-Lake-04 Samsung-Galaxy-S7-Lake-02 Samsung-Galaxy-S7-Lake-05

źródło: reddit

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij