Udostępnij
Tweetnij

Wyciekły dźwięki powiadomień i dzwonków z nowych Nexusów

Serwis Android Police opublikował dziś w nocy dźwięki powiadomień i dzwonki z nowych Nexusów, które przygotowuje dla Google firma HTC.

Serwis Android Police opublikował dziś w nocy dźwięki powiadomień i dzwonki z nowych Nexusów, które przygotowuje firma HTC. Możemy je pobrać na własne urządzenia już dziś. 

HTC Nexus Sailfish

Android Police w ciągu ostatnich tygodni dostarczył na mnóstwo informacji na temat nowych Nexusów, które rozwijane są pod nazwami kodowymi Sailfish i Marlin. Niedawno mogliśmy pobrać nowe tapety, które znajdą się w systemie Android 7.0 dla tych smartfonów, a teraz mamy możliwość ściągnięcia na własne urządzenia nowe dźwięki powiadomień oraz dzwonki, które przygotowano dla nowych Nexusów.

Dokładnie jest to 8 dźwięków powiadomień i 10 dzwonków. Ciekawym dzwonkiem jest Rrring, ale w rzeczywistości warto przesłuchać wszystkie i zdecydować się na wybór samodzielnie. Nowe dźwięki i dzwonki pobierzemy poniżej:

Premiery nowych Nexusów spodziewamy się w ciągu kilku najbliższych tygodni, wraz z finalnym wydaniem systemu Android Nougat. Szerzej na ich temat przeczytacie tutaj.

źródło: android police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij