Udostępnij
Tweetnij

Donald Trump krytykuje z pomocą Androida, chwali używając iPhone’a

Todd Vaziri spostrzegł, że Donald Trump używa dwóch smartfonów do postowania na Twitterze – z Androida wysyła mocne i przesadzone wpisy, z iPhone’a – wpisy wyważone i komplementujące.

Todd Vaziri spostrzegł, że Donald Trump używa dwóch smartfonów do postowania na Twitterze – z Androida wysyła mocne i przesadzone wpisy, z iPhone’a – wpisy wyważone i komplementujące.

Donald Trump, kontrowersyjny kandydat Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w USA odbywających się w tym roku, znany jest ze swoich mało pochlebnych i obraźliwych wypowiedzi. Wyraża jednak także pochlebne i pokrzepiające opinie czy komentarze. Jeden z użytkowników, Todd Vaziri, zbadał twitterowe konto Trumpa i doszedł do wniosku, że kandydat na prezydenta USA krytykuje z pomocą telefonu z Androidem, a chwali z pomocą iPhone’a.

Jako przykład podaje ostatnie posty. W jednym z nich Trump krytykuje i ośmiesza Hillary Clinton, jego przeciwniczkę w wyborach prezydenckich. W tym wpisie podpis mówi o tym, że został on wysłany z urządzenia z Androidem. W innym poście Trump życzy szczęścia drużynie z USA. W tym przypadku wpis został wysłany z iPhone’a.

trump twitter

Jak zwraca uwagę Vaziri, wszystkie przesadzone wpisy są wysyłane z telefonu z Androidem. Natomiast wszystkie normalne i wyważone – z iPhone’a. Twierdzi przy tym, że po prostu Trump używa smartfona z Androidem, a jego ekipa zajmująca się kampanią – iPhone’a.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest. Po pierwsze – Vaziri zwraca uwagę na różnice pomiędzy wspomnianym stylem pisania postów. Po drugie – kandydat na prezydenta USA już od jakiegoś czasu twierdzi, że nie używa iPhone’a. Co więcej, nawoływał do bojkotu firmy po tym, jak w lutym tego roku Apple odmówiło odblokowania iPhone’a 5c należącego do terrorysty – Syeda Farooka. Bardzo możliwe zatem, iż spostrzeżenia Vaziriego są trafne.

Źródło: PhoneArena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij