Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google z Androida Nougat doda nowe siatki

Obecnie Aparat Google pozwala włączyć siatkę lub też zupełnie ją wyłączyć. W uaktualnionej aplikacji z systemu Android 7.0 Nougat pojawi się znacznie więcej opcji dla tej funkcji.

Obecnie Aparat Google pozwala włączyć siatkę lub też zupełnie ją wyłączyć. W uaktualnionej aplikacji z systemu Android 7.0 Nougat pojawi się znacznie więcej opcji dla tej funkcji. 

Aparat Google to aplikacja, której używa wielu z nas. Już wcześniej wspominaliśmy wam na temat różnych nowości, które pojawiły się w nowej wersji Aparatu z systemu Android Nougat. Teraz nowych informacji dostarcza nam serwis Android Police.

Aparat pozwala nam obecnie na włączenie lub wyłączenie siatki na ekranie, która pozwala na łatwiejsze kadrowanie. W nowej wersji aplikacji, której premiery spodziewamy się wraz z Androidem 7.0 pojawi się więcej opcji. Poza standardową kratką 3×3 pojawi się też opcja 4×4, złoty podział (siatka Phi) oraz kwadrat. Możecie to zobaczyć na poniższych zrzutach ekranowych opracowanych przed źródło informacji.

Aparat Google Aparat Google Aparat Google Aparat Google

Nowa aplikacja aparatu ma trafić w przyszłym miesiącu do Sklepu Play i najpewniej będzie dostępna nie tylko na urządzenia z Nougatem, ale także dla starszych wersji Androida.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij