Udostępnij
Tweetnij

YouTube testuje nową sekcję komentarzy w aplikacji na Androida

Aplikacja YouTube wkrótce doczeka się udoskonalonego systemu dla komentarzy. Google już testuje nowości w aplikacji na urządzenia z systemem Android, ale zmiany widzą na razie nieliczni.

Aplikacja YouTube wkrótce doczeka się udoskonalonego systemu dla komentarzy. Google już testuje nowości w aplikacji na urządzenia z systemem Android, ale zmiany widzą na razie nieliczni. 

Jeśli komentujecie filmy na YouTubie w aplikacji na Androida, to zapewne wiecie jak to wygląda. Ot, prosty system, który nie zapewnia zbyt wielu opcji. To się jednak wkrótce zmieni i Google już testuje zmiany.

Kilku czytelników serwisu Android Police dostrzegło w aplikacji YouTube na urządzenia z systemem Android zmiany obejmujące sekcję komentarzy. Pojawiają się tam m.in. polubienia, łapki w dół, reakcje oraz możliwość sortowania komentarzy na podstawie najpopularniejszych lub chronologicznie od najnowszych. Ja tych zmian we własnej aplikacji jeszcze nie widzę i dlatego doklejam zrzuty ekranowe opublikowane przez Android Police.

YouTube komentarze YouTube komentarze

Nowa sekcja komentarzy testowana jest po stronie serwerów Google, a więc instalacja najnowszego pliku APK z aplikacją nie ma wpływu na dostępność nowości. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać, aż firma z Mountain View zacznie wdrażać nowe komentarze w YouTube dla wszystkich. Nie wiadomo jednak, kiedy to nastąpi.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij