Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 4.1 z Androida 7.0 Nougat pozwala pauzować wideo

W Android 7.0 Nougat Develper Preview 5 zaszyto aplikację Aparat Google 4.1. Okazuje się, że pozwala ona także pauzować w trakcie nagrywania wideo.

W Android 7.0 Nougat Develper Preview 5 zaszyto aplikację Aparat Google 4.1. Okazuje się, że pozwala ona także pauzować w trakcie nagrywania wideo. 

Aparat Google 4.1

Aparat Google 4.1 to najnowsza odsłona popularnej aplikacji, którą zaszyto w systemie Android 7.0 Nougat Developer Preview 5, a więc ostatniej becie przed finalnym wydaniem Nougata. Szerzej o nowej aplikacji wspominaliśmy wam wczoraj, a tymczasem redaktorzy Android Police doszukali się kolejnej nowości i jest nią możliwość włączania pauzy w trakcie nagrywania filmów. Po co takie zastosowanie w praktyce? Odpowiedź na poniższym filmie.

Oczywiście, w ten sposób można zatrzymywać nagrywanie w dowolnej chwili i wznowić je w innym miejscu czy o innym czasie. Wcześniej mogliśmy tylko zatrzymać wideo, bez możliwość kontynuowania nagrywania.

Sugeruje się, że Aparat Google 4.1 zostanie wprowadzony dla wszystkich w Sklepie Play. Nie wiemy jeszcze, kiedy to nastąpi, ale możliwe, że przy okazji premiery Androida 7.0.

źródło: android police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij