Udostępnij
Tweetnij

Aparat Google 4.1 z Androida Nougat do pobrania

Wraz z Androidem 7.0 Nougat Developer Preview 5 dostarczono nową wersję aplikacji Aparat Google, wydanie z numerem 4.1. W sieci pojawiły się pliki APK z tą wersją aplikacji.

Wraz z Androidem 7.0 Nougat Developer Preview 5 dostarczono nową wersję aplikacji Aparat Google, wydanie z numerem 4.1. W sieci pojawiły się pliki APK z tą wersją aplikacji.

Aparat Google trafił do Sklepu Play już w 2014 roku. W Androidzie Nougat Developer Preview 5, a więc ostatniej wersji beta systemu, którą w tym tygodniu otrzymali deweloperzy, zaszyto nową wersję Aparatu z numerkiem 4.1. Najpewniej ta wersja aplikacji trafi do Sklepu Play, a tymczasem w sieci można znaleźć już pliki APK z  Aparatem 4.1. Niestety, nie mam zgodnego urządzenia. Pliki dedykowane są zielonym robotom z procesorami ARM, a mój tablet ma układ Intela. Dlatego tym razem też postaram się omówić nowości i pokazać je na zrzutach ekranowych ze źródła informacji.

Aparat Google 4.1 ma bardziej spłaszczony wygląd ustawień, wyświetla nową animację w przypadku wyboru zdjęcia z podglądu wizjera, odświeżone przełączniki dla HDR, lampy błyskowej i samowyzwalacza, nową animację w trakcie przetwarzania HDR czy menu, do którego dostęp można uzyskać przesuwając palcem do prawej strony ekranu. Warto także wspomnieć o możliwości przypisywania funkcji przyciskom głośności i są to:

  • spust migawki (domyślnie)
  • zoom
  • dźwięk

Android Police wspomina także o niewielkim przyciemnieniu przycisków nawigacyjnych po otwarciu aplikacji. Zmian, jak nietrudno zauważyć, jest całkiem sporo. Aparat Google 4.1 trafi pewnie do Sklepu Play bliżej premiery Androida 7.0 Nougat, ale jeśli macie zgodne urządzenie, to możecie wypróbować aplikacje instalując ją z pliku APK. Na stronie APK Mirror, gdzie znajdziecie pliki APK, w opisie widnieje zgodność ze smartfonami z procesorami ARM, które pracują pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow lub nowszego. Poniżej zrzuty ekranowe nowej aplikacji Aparat, które opublikowano na łamach Android Police.

Aparat Google 4.1 Aparat Google 4.1 Aparat Google 4.1 Aparat Google 4.1 Aparat Google 4.1

Źródło: Android Police

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij