Udostępnij
Tweetnij

Inkwire, czyli proste współdzielenie ekranu w Androidzie

Koushik Dutta powraca z kolejnym ciekawym projektem. Inkwire jest aplikacją, która pozwali w prosty sposób współdzielić ekran z jednego urządzenia z Androidem na innym. Wkrótce rozpoczną się beta testy aplikacji.

Koushik Dutta powraca z kolejnym ciekawym projektem. Inkwire jest aplikacją, która pozwali w prosty sposób współdzielić ekran z jednego urządzenia z Androidem na innym. Wkrótce rozpoczną się beta testy aplikacji. 

Koushik Dutta pochwalił się nową aplikacją – Inkwire. Jest to narzędzie umożliwiające współdzielenie ekranu z jednego urządzenia na innym. W odróżnieniu od Vysor, nowa aplikacja nie wymaga komputera czy ADB. Tylko drugiego urządzenia z systemem Android.

Inkwire z pewnością będzie przydatne w monecie chęci udzielenia pomocy innemu użytkownikowi urządzenia z Androidem. Wystarczy, że ta osoba udostępni swój ekran i będziemy mogli jej następnie pomóc. Dutta udostępnił trzy zrzuty ekranowe z konfiguracją programu. Po uruchomieniu aplikacji trzeba będzie dotknąć przycisk Share. Następnie wpisać 12-cyfrowy kod, wysłać link odbiorcy i voila. Druga osoba będzie widzieć ekran.


Aplikacja ma trafić do Sklepu Play za jakiś czas. Najpierw jednak będzie można wypróbować wersję beta, która wkrótce zostanie udostępniona. Jeśli jesteście zainteresowani testami aplikacji, to udajcie się do tej grupy Google+.

źródło: google+

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij