Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google na Androida w końcu z przystankami na trasie

Google w końcu wprowadziło we własnych mapach na Androida punkty pośrednie, czyli, przystanki które można dodawać na trasie.

Google w końcu wprowadziło we własnych mapach na Androida punkty pośrednie, czyli, przystanki które można dodawać na trasie.

W Mapach Google już wcześniej dostrzeżono, w kodzie aplikacji wersji beta z numerem 9.31, nową funkcję w postaci możliwości wyznaczania punktów pośrednich na trasie. W ten sposób możemy dodawać przystanki. Jak to zrobić? W bardzo prosty sposób. Po wyznaczeniu celu podróży należy dotknąć na niebieskim polu trzykropek i następnie z menu wybrać opcję Dodaj przystanek. Później wystarczy już tylko ustalić jego lokalizację.

Mapy Google

Funkcja włączana jest po stronie serwerów Google, a więc nie każdy jeszcze ją widzi. Jeśli opcje przystanków nie są jeszcze dostępne w waszej aplikacji Mapy Google, to musicie uzbroić się w cierpliwość i poczekać.

Warto dodać, że przystanki były długo wyczekiwaną funkcją w Mapach Google i firma z Mountain View już dawno była proszona o jej dodanie. Prośby w końcu zostały wysłuchane.

źródło: Android Police

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij