Udostępnij
Tweetnij

Wszystkie komendy Google Now w jednym miejscu

Jeśli używacie Google Now, to pewnie nie raz szukaliście miejsca, gdzie zebrano wszystko polecenia głosowe, prawda? Teraz możecie je odnaleźć na stronie ok-google.io, gdzie zebrano około 150 komend z tysiącem wariacji.

Jeśli używacie Google Now, to pewnie nie raz szukaliście miejsca, gdzie zebrano wszystko polecenia głosowe, prawda? Teraz możecie je odnaleźć na stronie ok-google.io, gdzie zebrano ponad 150 komend z tysiącem wariacji. 

Google Now

Google Now przez lata doczekało się mnóstwa różnych komend. Okazuje się, że jest ich już ponad 150 (oczywiście, w anglojęzycznej wersji asystenta), a wszystkich kombinacji ponad tysiąc. Jednym słowem: dużo. Oczywiście, nie w sposób wszystkie je spamiętać, ale z pomocą przychodzi deweloper Kristijan Ristovski (Kitze), który przygotował spis poleceń na stronie ok-google.io. Znajdziecie tutaj wszystkie dotychczasowe komendy i gdy pojawią się nowe, to z pewnością zostaną dodane. Projekt wkrótce zostanie udostępniony na zasadach open source i wtedy będzie go mógł modyfikować każdy.

Oczywiście, wiele z tych komend nie jest dostępnych w języku polskim. Co nie zmienia faktu, że Google Now rozumie po polsku z roku na rok coraz więcej. Nasz spis najciekawszych trików dla Google Now znajdziecie w tym artykule. Z nowościami z zakresu polskiej mowy i asystenta Google możecie być na bieżąco dołączając do tej społeczności w serwisie Google+, gdzie nowo odkryte opcje pojawiają się na bieżąco.

źródło: 9t05google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij