Udostępnij
Tweetnij

ChargeShot dostępne na Razer Forge TV, Android TV, Amazon Fire TV oraz NVIDIA Shield

ChargeShot do tej pory dostępne było wyłącznie na PC. Teraz OUYA Publishing poinformowało, że gra trafiła również na inne platformy. Tytuł ten przez ograniczony czas można pobierać w promocyjnej cenie.

ChargeShot do tej pory dostępne było wyłącznie na PC. Teraz OUYA Publishing poinformowało, że gra trafiła również na inne platformy. Tytuł ten przez ograniczony czas można pobierać w promocyjnej cenie.

OUYA Publishing poinformowała dziś o premierze nowej, rozszerzonej edycji gry ChargeShot. Tytuł ten pierwotnie ukazał się na PC, teraz jednak będą go mogli pobrać również użytkownicy Razer Forge TV, Android TV, Amazon Fire TV oraz NVIDIA Shield. Warto wspomnieć, że z okazji premiery przygotowano specjalną ofertę, w ramach której cena produkcji została zmniejszona do 7,99 dolara. Oczywiście, promocja jest ograniczona czasowo i warto się pospieszyć, bo oferta zniknie już za tydzień.

ChargeShot

Gra ChargeShot została stworzona przez niezależne studio Cowboy Color. Gra opowiada o tytułowym konkursie, podczas którego zbierają się łowcy głów z całego świata, by walczyć o 2000001 kosmicznych kredytów. Każdy z nich wyposażony jest w działko pulsarowe mogące zniszczyć wszelkie formy życia, a także w specjalną tarczę, która odbija pociski ze wspomnianej broni.

Dodatkowo wśród wyposażenia można znaleźć również plecak odrzutowy ułatwiający poruszanie się po planszy. Gra oferuje kilka trybów rozgrywki. Możemy zatem walczyć przeciwko ludziom czy też zbierać punkty, by znaleźć się na pierwszym miejscu na tablicy wyników. Pojawi się także nowy tryb gry polegający na przechwytywaniu celu. Do zaktualizowanej wersji gry dodano 4 nowe postacie, w tym odwzorowanego bohatera opartego o współzałożyciela i CEO firmy Razer, Min-Liang Tana. Poniżej zwiastun gry:

Źródło: OUYA

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij