Udostępnij
Tweetnij

VLC 2.0 na Androida teraz dla wszystkich

Videolan przekazało, że VLC 2.0 na Androida jest już dostępny dla wszystkich. Nowa wersja popularnej aplikacji debiutuje z wieloma nowościami i zmianami.

Videolan przekazało, że VLC 2.0 na Androida jest już dostępny dla wszystkich. Nowa wersja popularnej aplikacji debiutuje z wieloma nowościami i zmianami.

VLC to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych. Videolan uruchomiło proces aktualizacji do VLC 2.0 na Androida trzy tygodnie temu, ale ten przebiegał etapami, a teraz pochwalono się, że nowa wersja aplikacji jest już dostępna dla wszystkich.

VLC na Androida

Nowe odsłona VLC nieprzypadkowo ma numerek 2.0. Wprowadza wiele nowości i udoskonaleń. Wśród nich na pewno warto wymienić możliwość przeglądania i odtwarzania multimediów udostępnianych w sieciach lokalnych, playlisty wideo, narzędzie do pobierania napisów, wsparcie dla multi-window i wideo w okienkach pop-up, Warto też wspomnieć o scaleniu obu wersji aplikacji (dla Android TV z tą na urządzenia z Androidem), ulubionych dla linków i udziałów sieciowych czy opcjonalnym panelu historii.

VLC 2.0 to także szybsze dekodowanie multimediów i uaktualnione kodeki oraz wsparcie dla obsługiwanych formatów. Najnowsza odsłona popularnego odtwarzacza jest już dostępna w Sklepie Play i możecie ją pobrać pod poniższym przyciskiem.

playstore1

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij