Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy Note 7 SM-N930F dostrzeżony na stronie producenta

Na jednej ze stron Samsunga dostrzeżono informacje poświęcone smartfonowi ukrywającemu się pod nazwą kodową SM-N930F. To Galaxy Note 7 na rynek europejski. Niestety, strona ujawnia niewiele informacji.

Na jednej ze stron Samsunga dostrzeżono informacje poświęcone smartfonowi ukrywającemu się pod nazwą kodową SM-N930F. To Galaxy Note 7 na rynek europejski. Niestety, wspomniania strona ujawnia niewiele informacji. 

Samsung Galaxy Note 5 Winter Edition

Informacje poświęcone SM-N930F dostrzeżono na stronie UAProf Samsunga. Niestety, profil nie jest wypełniony i znajdują się tam tylko szczątkowe informacje. Normalnie znajduje się tam znacznie więcej szczegółów, w tym informacje o zastosowanym procesorze czy rozdzielczość ekranu. Tu ich nie ma.

Samsung-Galaxy-Note-7-SM-N930F

SM-N930F to Samsung Galaxy Note 7 na rynek europejski. W tym przypadku mamy do czynienia z modelem z płaskim ekranem. Wariant z zakrzywionem ekranem na krawędziach to SM-N935x. Wcześniejsze plotki zakładały, że Koreańczycy rozważali premierę dwóch wersji smartfonu: z płaskim i zakrzywionym ekranem. Możliwe jednak, że zdecydowano się jednak tylko na jeden wariant. Który? Większość plotek sugeruje, że jednak z zakrzywionem ekranem. Jeśli to prawda, to SM-N930F nie trafi do sprzedaży i jego profil na UAProf nie doczeka się pewnie uzupełniania.

Strona Samsunga dowodzi jednak, że taki smartfon istnieje i jest testowany, ale nie jest równoznaczne z jego rynkowym debiutem.

źródło: phonearena

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij