Udostępnij
Tweetnij

Android N to jednak Nutella?

Google cały czas milczy w temacie oficjalnej nazwy Androida N. Tymczasem wpisy Hiroshi Lockheimer w serwisie Twitter sugerują, że może to być Nutella. Z drugiej strony, może to być tylko zwykłe trollowanie.

Google cały czas milczy w temacie oficjalnej nazwy Androida N. Tymczasem wpisy Hiroshi Lockheimera w serwisie Twitter sugerują, że może to być Nutella. Z drugiej strony, może to być tylko zwykłe trollowanie. 

Hiroshi Lockheimer, starszy wiceprezes działów w Google poświęconych Androidowi czy Sklepu Play, na Twitterze opublikował grafiki, gdzie pojawia się słowa Nutella. Pierwsze skojarzenie? Oczywiście, Lockheimer może lubić Nutellę, ale w związku ze zbliżającą się premierą Androida N jest to co najmniej ciekawe. Tym bardziej, że nazwa Nutella pojawiała się już we wcześniejszych przeciekach.

Android Nutella

Truno powiedzieć, czy Hiroshi Lockheimer po prostu nie trolluje na Twitterze fanów Androida i jego Nutella w rzeczywistości nie ma nic wspólnego z nowym systemem firmy z Mountain View. Wiemy jednak, że Google zamierza ujawnić finalną nazwę Androida N już w ciągu kilku najbliższych tygodni. Wtedy wszystko się się wyjaśni.

Jak dobrze wiemy, w tym roku fani Androida mogli składać własne propozycje co do finalnej nazwy nowego systemu. Przy okazji akcja ściągnęła sporo trolli. Najbliższe tygodnie przyniosą nam odpowiedź dotyczącą Androida N.

źródło: twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij