Udostępnij
Tweetnij

VLC 2.0 na Androida do pobrania. Nowości jest sporo

Videolan udostępnił duże uaktualnienie własnego odtwarzacza multimediów na Androida. VLC 2.0 jest już dostępny w Sklepie Play i wprowadza całkiem sporo udoskonaleń.

Videolan udostępnił duże uaktualnienie własnego odtwarzacza multimediów na Androida. VLC 2.0 jest już dostępny w Sklepie Play i wprowadza całkiem sporo udoskonaleń.

VLC na Androida doczekało się wydania z numerkiem 2.0. Najnowsza wersja aplikacji wprowadza wiele udoskonaleń i nowości. Pojawiły się nowe opcje z zakresu przeglądania dysków sieciowych (współdzielenie w Windows, UPnP, NFS, FTP, SFTP). Następnie możemy dodawać foldery i URL do ulubionych, skąd będziemy mieć szybki dostęp.

VLC na Androida

VLC 2.0 debiutuje również z okienkami popup dla wideo, przepisanymi na nowo powiadomieniami i kontrolkami, ale jedną z najciekawszych funkcji jest scalenie aplikacji na Androida z tą dla Android TV. W ten sposób na dowolnym urządzeniu można opcjonalnie aktywować interfejs jak na telewizorze. Poprawiono także dekodowanie filmów i muzyki.

Aktualizacja jest oczywiście darmowa i można ją już pobrać ze Sklepu Play.

playstore1

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij