Udostępnij
Tweetnij

YouTube na Androida wkrótce z nowymi opcjami z zakresu filtrowania

Google przygotowuje się do wprowadzenia trzech nowych opcji z zakresu filtrowania filmów w aplikacji YouTube na Androida. Świadczą o tym wzmianki w kodzie aplikacji z numerkiem 11.20.54.

Google przygotowuje się do wprowadzenia trzech nowych opcji z zakresu filtrowania filmów w aplikacji YouTube na Androida. Świadczą o tym wzmianki w kodzie aplikacji z numerkiem 11.20.54.

Informacji na ten temat doszukali się użytkownicy XDA, którzy w kodzie aplikacji YouTube na Androida z numerem 11.20.54 znaleźli następujące wzmianki:

<string name=”by_rating_search”>Rating</string>

<string name=”by_relevance_search”>Relevance</string>

<string name=”by_view_count_search”>View count</string>

Sugerują one, że w aplikacji pojawi się możliwość filtrowania na podstawie ocen, trafności oraz liczby wyświetleń. Takie opcje są już dostępne w przeglądarkowej wersji serwisu YouTube i z pewnością będą mile widziane także w aplikacji na urządzeniach z Androidem.

filtry

Warto dodać, że obecne filtry w aplikacji YouTube pozwalają tylko na filtrowanie na podstawie: daty, jakości, czasie trwania i typie zawartości.

źródło: xda

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij