Udostępnij
Tweetnij

Kup LG G5 i moduł LG Cam Plus o wartości 300 zł zgarnij za darmo

Nasz sklep Sferis przygotował ofertę promocyjną, w ramach której kupując LG G5 można liczyć na bezpłatny dodatek w postaci modułu LG Cam Plus z wbudowanym akumulatorem. Akcesorium normalnie kosztuje 299 złotych.

Nasz sklep Sferis przygotował ofertę promocyjną, w ramach której kupując LG G5 można liczyć na bezpłatny dodatek w postaci modułu LG Cam Plus z wbudowanym akumulatorem. Akcesorium normalnie kosztuje 299 złotych. Poza tym za kwotę 1 złotego będziecie mogli nabyć szwajcarskiego smartwatcha, a dokładniej opaskę MyKronoz ZeFit 2.

Sferis przygotował nową ofertę promocyjną, którą znajdziecie w nowej gazetce sklepu (na 3 stronie).Widzimy, że kupując smartfona LG G5 w cenie 2899 złotych można liczyć na prezent o wartości 299 złotych, Jest to moduł LG Cam Plus dla aparatu, który ma także dodatkową baterię o pojemności 1200 mAh. Poza tym kupując smartfona w tej ofercie możecie liczyć również na możliwość zakupu szwajcarskiego smartwatcha w cenie zaledwie 1 złotego. W rzeczywistości jest to opaska MyKronoz ZeFit 2 o wartości około 200 złotych.

LG-G5-Friends-Cam-Plus-module-640x348

Oferta powinna obowiązywać wkrótce. O szczegóły najlepiej pytać w salonach Sferis.

źrodło: galaktyczny

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij