Udostępnij
Tweetnij

Lenovo Moto G4 i Moto G4 Plus w nowych spotach reklamowych (wideo)

Firma Motorola Mobility udostępniła dwa nowe spoty reklamowe skupiające się wokół dwóch smartfonów – Lenovo Moto G4 oraz Moto G4 Plus.

Firma Motorola Mobility udostępniła dwa nowe spoty reklamowe skupiające się wokół dwóch smartfonów – Lenovo Moto G4 oraz Moto G4 Plus.

Lenovo Moto G4

Premierę Lenovo Moto G4 i Moto G4 Plus mamy już za sobą. Od jakiegoś czasu wiemy również, że smartfony kupimy za 1199 złotych (Moto G4) lub 1399 złotych (Moto G4 Plus). Producenci jednak przypominają nam o nowych urządzeniach ciekawymi spotami reklamowymi, w których wspominają o możliwościach technicznych telefonów.

Pierwszy skupia się na 13-megapikselowym aparacie w smartfonie Moto G4. Motorola Mobility, firma należąca od 2014 roku do Lenovo, chwali się w spotach możliwością szybkiego włączenia aparatu z pomocą dwóch prostych obrotów nadgarstkiem. Poza tym wideo pokazuje również, że telefon może wytrzymać cały dzień korzystania bez konieczności ciągłego ładowania.

Drugi spot natomiast skupia się wokół Moto G4 Plus i jego 16-megapikselowym aparacie z laserowym autofocusem, a także możliwością szybkiego włączenia z pomocą wspomnianego ruchu nadgarstkiem. Reklamowana jest również szybkość, z jaką telefon się ładuje. W 15 minut smartfon jest w stanie naładować się na tyle, by wytrzymać kolejne 6 godzin. Wideo wymienia też jako zalety czytnik linii papilarnych oraz procesor. Poniżej reklama:

Przypomnijmy, że specyfikacja techniczna smartfonów obejmuje 5,5-calowy ekran full HD, 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 617, 2 GB pamięci RAM, 16 lub 32 GB miejsca na dane, kamerkę 5 Mpix do wideo rozmów, aparat fotograficzny 13 Mpix (w Moto G4) lub 16 Mpix (w Moto G4 Plus), baterię o pojemności 3000 mAh i skaner linii papilarnych pod ekranem (tylko w Moto G4 Plus). Szerzej na temat nowych smartfonów Moto G4 przeczytacie w osobnym artykule.

Źródło: YouTube, PhoneArena

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij