Udostępnij
Tweetnij

Google Play Awards, czyli Google wyróżnia najlepsze aplikacje i gry

Podczas konferencji Google I/O 2016 wręczono nagrody dla gier i aplikacji, które użytkownicy wraz z ekipą Google uznali za najlepsze. Gala rozdania Google Play Awards odbyła się w nocy.

Podczas konferencji Google I/O 2016 wręczono nagrody dla gier i aplikacji, które użytkownicy wraz z ekipą Google uznali za najlepsze. Gala rozdania Google Play Awards odbyła się w nocy.

Clash of Clans

W Sklepie Play jest wiele ciekawych aplikacji i gier. Które warto zainstalować? Na to pytanie odpowiada samo Google, które w zeszłym miesiącu opublikowało listę nominowanych do nagrody Google Play Awards. Wśród wymienionych w kategorii Najbardziej innowacyjna aplikacja/gra znalazło się między innymi polskie This War of Mine. Nie wygrało jednak statuetki. Zwycięzców ujawniono podczas konferencji Google I/O. Oto lista nagrodzonych w 10 kategoriach:

– Najlepsza aplikacja: Houzz

– Najlepsza aplikacja rodzinna: Thinkrolls 2

– Najlepsza gra: Clash Royale

– Najlepsze wykorzystanie Material Design: Robinhood

– Najlepsze wykorzystanie Google Play Game Services: Table Tennis Touch

– Najlepsza aplikacja/gra współpracująca z nowymi platformami: World Around Me

– Najbardziej innowacyjna aplikacja/gra: NYT VR

– Wyróżniająca się gra niezależna: Alphabear

– Aplikacje i gry o doskonałej lokalizacji: Pokemon Shuffle Mobile

– Najlepsza aplikacja/gra od nowych deweloperów: Hopper

Przypomnijmy, że zwycięzcy z każdej kategorii otrzymają swoją własną sekcję w Sklepie Play. Pełną listę nominowanych znajdziecie na tej stronie.

Źródło: PhoneArena, Google

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij