Udostępnij
Tweetnij

Samsung zapowiada promocyjny pakiet Gear VR dla kupujących Galaxy S7/S7 Edge

Samsung zapowiedział, że chętni na zakup smartfona Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge w Europie będą mogli liczyć na specjalną ofertę na Gear VR wraz z dodatkami.

Samsung zapowiedział, że chętni na zakup smartfona Galaxy S7 lub Galaxy S7 Edge w Europie będą mogli liczyć na specjalną ofertę na Gear VR wraz z dodatkami.

Samsung zapowiedział, że użytkownicy zakupujący Galaxy S7 oraz Galaxy S7 Edge w Europie będą mogli skorzystać z dodatkowej promocji i nabyć Gear VR po okazyjnej cenie. Do pakietu dołączony zostanie zestaw ciekawych gier i aplikacji kompatybilnych z goglami. Na liście produkcji objętych promocją są między innymi Anshar Wars 2, Keep Talking, Drift, Darknet, Ocean Rift, Starchart oraz Nobody Explodes.

gear vr

Kiedy ruszy promocja i do kiedy będzie trwała? Tego nie wiadomo. Samsung na swojej oficjalnej stronie potwierdza, że czas sprzedaży promocyjnej różnić się będzie od danego kraju, a informacje powinny pojawić się w lokalnych sklepach. Aktualnie jednak na stronie Samsunga w Polsce nie widać żadnych wieści na temat wspomnianej promocji. Na brytyjskiej stronie sklepu również takowej nie spotkałam, zatem bardzo możliwe, że jeszcze nie ruszyła.

Źródło: Samsung

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij