Udostępnij
Tweetnij

Play na kartę za 25 zł bez limitów i 6 GB internetu

Play wprowadziło nową ofertę na kartę – FORMUŁA UNLIMITED, wobec której trudno obojętnie przejść. Za jedyne 25 złotych otrzymacie SMS-y i połączenia bez limitu oraz 6 GB internetu. Na 30 dni.

Play wprowadziło nową ofertę na kartę – FORMUŁA UNLIMITED, wobec której trudno obojętnie przejść. Za jedyne 25 złotych otrzymacie SMS-y i połączenia bez limitu oraz 6 GB internetu. Na 30 dni. 

Operatorzy sieci komórkowych w ostatnich dniach prześcigają się w promocjach w przypadku ofert na kartę. Play mocno wczoraj odpowiedziało konkurencji i przygotowało nową ofertę – FORMUŁA UNLIMITED, w ramach której dostanie nielimitowane połączenie i SMS-y oraz aż 6 GB internetu. Za jedyne 25 złotych na 30 dni!

FORMUŁA-UNLIMITED-na-kartę-header

FORMUŁA UNLIMITED można włączyć poprzez kod *111*407*1# lub wysyłając SMS-a o treści START.407 na numer 111. Jeśli chcecie przedłużyć pakiet ze standardowych 30 dni, to możecie zrobić to poprzez doładowanie konta (za 5 zł lub więcej), co spowoduje przedłużenie do 50 dni. Więcej informacji znajdziecie w źródle.

źródło: play, blog play

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij