Udostępnij
Tweetnij

Kalendarz Google 5.5 na Androida do pobrania. Co nowego?

Kalifornijski gigant udostępnił Kalendarz Google 5.5 na Androida. W nowej wersji znajdzie się ciekawa opcja dla bardzo zajętych.

Kalifornijski gigant udostępnił Kalendarz Google 5.5 na Androida. W nowej wersji znajdzie się ciekawa opcja dla bardzo zajętych.

Kalendarz Google 5.5 na Androida wprowadza przede wszystkim funkcję dla niezwykle zajętych, którzy w kalendarzu mają wpisane sporo spotkań. Nowa opcja pozwala na znalezienie idealnego dla nas czasu na spotkanie. Jeśli mamy bardzo mało wolnych terminów, Kalendarz podczas wpisywania kolejnego wydarzenia wyświetli wspomnianą opcję. Po jej wciśnięciu pojawi się lista dogodnych dla nas terminów. Aplikacja przegląda harmonogram wszystkich uczestników spotkania, zwraca nawet uwagę na to, że są w innej strefie czasowej. Jeśli nie ma odpowiednich terminów, Kalendarz przesuwa terminy innych wydarzeń, by to mogło zostać zrealizowane. Wspomniane terminy są jedynie sugestiami. Jeśli użytkownik sam chce ustawić termin, będzie mógł to zrobić bez problemu.

Kalendarz Google 5.5

Poza tym aktualizacja wprowadza zmiany w wyglądzie paska stanu. Teraz ikony Wi-Fi, Bluetooth czy sygnału są ciemnoszare, nie białe, jak to było w przypadku wcześniejszej wersji.

Aktualnie nowa opcja jest dostępne jedynie w wersji na Androida, choć Google obiecuje, że niedługo pojawi się także na iOS. Jeśli korzystacie często z Kalendarza i nie widzicie jeszcze wspomnianych zmian, możecie skorzystać z pliku Google Calendar 5.5 APK. Znajdziecie go pod tym adresem.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij