Udostępnij
Tweetnij

Qus – aplikacja do strumieniowania muzyki z YouTube, Spotify i wielu innych

Qus pozwala na streamowanie muzyki ze źródeł takich jak Spotify, YouTube czy SoundCloud bez konieczności ciągłego przeskakiwania pomiędzy aplikacjami.

Qus pozwala na streamowanie muzyki ze źródeł takich jak Spotify, YouTube czy SoundCloud bez konieczności ciągłego przeskakiwania pomiędzy aplikacjami.

Macie tak czasem, że włączacie Spotify i nagle okazuje się, że nie możecie przesłuchać albumu Adele i Taylor Swift, bo nie są dostępne w tej usłudze? Musicie wtedy wyjść z aplikacji, następnie włączyć następną. Qus rozwiązuje ten problem i umożliwia streamowanie muzyki z różnych źródeł, takich jak YouTube, SoundCloud, iTunes, Spotify czy Deezer. Uwzględnia też muzykę zapisaną na dysku.

Qus

Qus pozwala także na dzielenie się muzyką ze znajomymi. Nie chodzi tutaj o przesyłanie piosenek czy rekomendacje, ale o wspólny dział, dzięki któremu możecie jednocześnie słuchać tej samej piosenki. Innymi słowy – nie musicie dzielić się drugą słuchawką. Wystarczy, że obie osoby mają zainstalowaną aplikację. Jeśli natomiast nasz znajomy nie korzysta akurat z usługi premium (np. Spotify), Qus stara się zastąpić ją lokalnym, darmowym odpowiednikiem. Można także subskrybować kanał innego użytkownika i odsłuchiwać listę jego piosenek.

Aplikacja dostępna jest za darmo w App Store i Sklepie Play. Można ją pobrać na urządzenia mobilne z iOS 7.1 i nowszym oraz Androidem 4.2 i nowszym. Niedługo dodana zostanie obsługa usługi Tidal. Prawdopodobnie jednak Qus nie będzie kompatybilne z Muzyką Google Play.

appstore

playstore1

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij