Udostępnij
Tweetnij

Klawiatura zmieniająca kolor w zależności od aplikacji do pobrania za darmo

Jeśli szukacie ciekawej klawiatury na urządzenia z Androidem, to być może zainteresuje was Chrooma Keyboard, którą teraz możecie pobrać za darmo!

Jeśli szukacie ciekawej klawiatury na urządzenia z Androidem, to być może zainteresuje was Chrooma Keyboard, którą teraz możecie pobrać za darmo!

GameLounge zdecydowało się udostępnić za darmo w Sklepie Play klawiaturę Chrooma Keyboard, która wcześniej była płatna. Jest to jedna z ciekawszych klawiatur ekranowych na urządzenia z Androidem, która zmienia kolor na podstawie barwy dominującej w danej aplikacji (choć nie zawsze).

Jak to działa? W bardzo prosty sposób. Klawiatura dostosowuje swój kolor względem aplikacji i otwierając ją w różnych programach zobaczymy różne kolory. W YouTube będzie to czerwony, a w Sklepie Play niebieski. Przykładowe zrzuty ekranowe możecie zobaczyć poniżej.

Screenshot_2016-04-20-15-13-39 Screenshot_2016-04-20-15-14-06 Screenshot_2016-04-20-15-14-53

Chrome Keyboard można pobrać ze Sklepu Play za darmo, ale część funkcji dostępna jest w wersji premium aplikacji, co wiąże się z wydatkiem 4,15-11,55 zł za sztukę w ramach mikrotransakcji. Oczywiście, nie musicie włączać dodatkowych opcji i możecie cieszyć się z tych podstawowych. Po instalacji Chrooma Keyboard czeka was jeszcze krótki proces aktywacji i włączenia klawiatury oraz ustawienia jej jako domyślnej. Klawiaturę pobierzecie klikając na poniższy przycisk.

playstore1

źródło: android authority

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij