Udostępnij
Tweetnij

Ring Maker: MP3 Editor. Tylko dziś wersję premium odblokujesz za darmo

Tylko dziś, w ramach MyAppFree odblokujecie za darmo wariant premium aplikacji Ring Maker Mp3: Editor od AJK Labs. Normalnie wiąże się to z wydatkiem około 9 złotych.

Tylko dziś, w ramach MyAppFree odblokujecie za darmo wariant premium aplikacji Ring Maker Mp3: Editor od AJK Labs. Normalnie wiąże się to z wydatkiem około 9 złotych. 

Dziś, w ramach MyAppFree odblokujecie za darmo wariant premium aplikacji Ring Maker: MP3 Editor. Program służy do tworzenia dzwonków, alarmów czy dźwięków dla powiadomień z plików muzycznych w formacie MP3, WAV,AAC/MP4, 3GPP/AMR.

Wariant premium Ring Maker: MP3 Editor (który nie ma reklam) normalnie można odblokować poprzez transakcje wewnątrz aplikacji, ale wiąże się to z wydatkiem około 9 złotych (dziś jest to 9,21 zł). Jeśli jednak pobierzecie aplikację poprzez MyAppFree, to odblokujecie wersję premium za darmo. Powinniście zobaczyć komunikat jak na poniższym zrzucie ekranowym. Wystarczy tylko uruchomić ponownie aplikację i voila. Pamiętajcie jednak, że możecie to zrobić tylko dziś do północy.

Screenshot_2016-04-14-11-18-49

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij