Udostępnij
Tweetnij

Messenger z możliwością dzielenia się plikami z Dropbox

Facebook wprowadził właśnie nową funkcję do aplikacji Messenger. Teraz użytkownicy korzystający z Dropboksa będą mogli wysyłać pliki w wiadomościach.

Facebook wprowadził właśnie nową funkcję do aplikacji Messenger. Teraz użytkownicy korzystający z Dropboksa będą mogli wysyłać pliki w wiadomościach.

Facebook jakiś czas temu wprowadził do aplikacji Messenger możliwość dzielenia się utworami z pomocą aplikacji Spotify. Teraz aplikacja do wysyłania wiadomości umożliwia również dzielenie się plikami zapisanymi na dysku Dropbox. Jak z tego skorzystać?

Dropbox messenger

To bardzo proste. Wystarczy, że Aby wysłać taką wiadomość, wystarczy wejść w rozmowę z wybranym użytkownikiem, następnie wybrać opcję Więcej, wyszukać na liście Dropbox (jeśli, oczywiście, mamy zainstalowaną aplikację) i wybrać plik, który chcemy wysłać. Jeśli natomiast aplikacji nie mamy na liście, Messenger zaproponuje nam jej instalację. Pliki możemy wysyłać w ten sposób zarówno z aplikacji w wersji na iOS, jak i Androida.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij