Udostępnij
Tweetnij

Beta Nova Launcher z trybem nocnym i zmianą wyglądu paska wyszukiwania

Beta Nova Launcher doczekała się kolejnej aktualizacji wprowadzającej przede wszystkim tryb nocny i możliwość zmiany wyglądu paska wyszukiwania na ekranie głównym.

Beta Nova Launcher doczekała się kolejnej aktualizacji wprowadzającej przede wszystkim tryb nocny i możliwość zmiany wyglądu paska wyszukiwania na ekranie głównym.

beta nova launcher

Nova Launcher to darmowy launcher przeznaczony na urządzenia mobilne z Androidem. Aplikacja dostępna jest także w wersji beta i to właśnie ona została ponownie zaktualizowana. Prócz poprawek błędów wprowadzono przede wszystkim tryb nocny. Aby go uruchomić, należy przejść do aplikacji Ustawienia Nova, następnie wybrać na liście Night Mode. Później można opcję taką ustawić według własnych upodobań – tryb nocny może się zatem uruchamiać według wskazówek systemu, automatycznie lub być włączony na stałe. Można go ustawić dla folderów, paska wyszukiwana oraz szuflad.

beta nova launcher 1

Beta Nova Launcher wraz z aktualizacją otrzymała również możliwość zmiany wyglądu paska wyszukiwania. Aby to zrobić należy, podobnie jak w przypadku włączenia trybu nocnego, przejść do aplikacji Ustawienia Nova, tam wybrać opcję Pulpit, następnie Search Bar Style. Pojawi się lista opcji zmiany koloru paska wyszukiwania oraz wyglądu logo.

Jeśli nie korzystacie z Nova Launcher w wersji beta, możecie ją pobrać w formie pliku APK korzystając z tego adresu lub też wybrać wersję testową w Sklepie Play (przycisk poniżej).

playstore1

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij