Udostępnij
Tweetnij

LG V10 dostanie Androida 6.0 w kwietniu, a co z Flex2?

Jeśli zakupiliście smartfona LG V10 i czekacie na uaktualnienie do Androida 6.0.1 Marshmallow, to mamy dla was dobre wieści. Urządzenie powinno zostać uaktualnione do pianki w przyszłym miesiącu.

Jeśli zakupiliście smartfona LG V10 i czekacie na uaktualnienie do Androida 6.0.1 Marshmallow, to mamy dla was dobre wieści. Urządzenie powinno zostać uaktualnione w Polsce do pianki w przyszłym miesiącu.

Z informacji, które udało nam się uzyskać wynika, że LG zamierza udostępnić Androida 6.0.1 Marshmallow dla flagowca V10 z dwoma ekranami już w przyszłym miesiącu. Optymistyczny scenariusz zakłada wydanie aktualizacji w połowie kwietnia, ale, co należy brać pod uwagę, mogą pojawić się pewne opóźnienia.

lg-v10

LG uaktualniło do tej pory do Androida Marshmallow flagowce G4 i G3, jak i również kilka innych smartfonów, w tym LG G4c. Niestety, wielu z was z nadal czeka na uaktualnienie, ale na pocieszenie pozostaje fakt, że LG jeszcze w tej połowie roku zamierza zaktualizować całkiem sporo własnych modeli.

Na pewno wśród was znajdują się także właściciele LG Flex2, a więc flagowca z początku 2015 roku. Na temat aktualizacji tego smartfonu do Marshmallowa na razie niewiele nam wiadomo. Jest jednak szansa, że ten smartfon także załapie się na piankę.

źródło: własne

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij