Udostępnij
Tweetnij

Powiększony Googleplex na nowych renderach

Google porzuciło pomysł kopuły dla swojej powiększonej siedziby w Mountain View. Nowy projekt Googleplex uwzględnia nieco inną strukturę. Zaprezentowaną ją na najnowszych szkicach.

Google porzuciło pomysł kopuły dla swojej powiększonej siedziby w Mountain View. Nowy projekt Googleplex uwzględnia nieco inną strukturę. Zaprezentowaną ją na najnowszych renderach.

Googleplex

Google, podobnie jak Apple, postanowiło powiększyć swoją siedzibę. Apple zdecydowało się na zbudowanie drugiego kampusu. Google natomiast ma zamiar przekształcić swoją główną siedzibę w Mountain View. Nie tak dawno mogliśmy ponownie zobaczyć postęp prac nad Apple Campus 2. Teraz Google zdecydowało się na pokazanie nowego Gooogleplex na kilku renderach. Możecie je zobaczyć powyżej i poniżej, Więcej ciekawych grafik znajdziecie w źródle.

Googleplex

Początkowo Googleplex miał zawierać kopułę, jednak teraz BizJournals raportuje, że pomysł kopuły porzucono na rzecz struktury o niższym profilu, której zadaniem będzie wtapianie się w środowisko. Powyżej najnowsze szkice dla projektu powiększenia Googleplex. Nowy projekt uwzględnia 557418 metrów kwadratowych powierzchni, z czego prawie 1720 metrów kwadratowych będzie zawierała droga przez budynek. Chwilowo są to wstępne projekty, więc przed rozpoczęciem budowy sporo może się jeszcze zmienić.

Googleplex

Źródło: 9to5Google, bizjournals

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij