Udostępnij
Tweetnij

Jak wielki jest Samsung? (infografika)

Samsung jest gigantem rynku urządzeń mobilnych, ale firma zajmuje się także wieloma innymi dziedzinami, w tym przemysłem ciężkim. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak duży jest Samsung i czym jeszcze zajmuje się koreański gigant? Odpowiedź na to pytanie przynosi infografika przygotowana przez Anup Kayastha.

Samsung jest gigantem rynku urządzeń mobilnych, ale firma zajmuje się także wieloma innymi dziedzinami, w tym przemysłem ciężkim. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak duży jest Samsung i czym jeszcze zajmuje się koreański gigant? Odpowiedź na to pytanie przynosi infografika przygotowana przez Anup Kayastha.

Anup Kayastha przygotował ciekawą infografikę, na której zaprezentowano wiele ciekawych faktów dotyczących Samsunga. Dowiadujemy się m.in., że firma powstała w 1938 roku i zajmowała się początkowo artykułami spożywczymi. Poza tym Samsung zajmuje się produkcją statków, z czego też wielu z was pewnie nie zdawało sobie sprawy. Możemy również prześledzić ewolucję logo koreańskiego giganta. Znacznie więcej ciekawostek znajdziecie na poniższej infografice. Część z nich zapewne was zaskoczy.

How-Big-Is-Samsung-Infographic

źródło: tufitech

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij