Udostępnij
Tweetnij

Dział badawczy Google przyjrzy się użytkownikom własnych produktów

Google chce lepiej zrozumieć, jak użytkownicy urządzeń mobilnych używają własnego sprzętu i aplikacji. W tym celu dział badawczy zajmujący się rozwiązaniami z zakresu urządzeń mobilnych umieszczono w wanie, który przemierzy miasta Stanów Zjednoczonych.

Google chce lepiej zrozumieć, jak użytkownicy urządzeń mobilnych używają własnego sprzętu i aplikacji. W tym celu dział badawczy zajmujący się rozwiązaniami z zakresu urządzeń mobilnych umieszczono w wanie, który przemierzy miasta Stanów Zjednoczonych. 

Google postanowiło wysłać własny dział badawczy w podróż na terenie Stanów Zjednoczonych. Głównym celem przyświecającym tej akcji jest zrozumienie reakcji użytkowników na produkty i usługi Google’a, w tym aplikacje i sposób ich użytkowania oraz reakcje na nowości.

99f25b54b30a41859d54f93e7a09daf6

Wan ze specjalistami Google’a przemierzy Stany Zjednoczone i w tym czasie pracownicy firmy z Mountain View będą organizować sesje z użytkownikami, które potrwają, w zależności od rodzaju, od 15 do 90 minut. Osoby, które przystąpią do badania mogą liczyć na pewne prezenty w postaci koszulek oraz kart podarunkowych do zrealizowania w Google Play.

Pomysł na pewno jest ciekawy i na podstawie uzyskanych opinii z pewnością przyczyni się do poprawy jakości usług oferowanych przez Google. Wan ze specjalistami firmy z Mountain View będzie przemierzać miasta Stanów Zjednoczonych w tym i przyszłym miesiącu. Google zamierza sprawdzić użytkowników poza strefą San Francisco, gdzie jest przeprowadzanych większość badań firmy, gdyż ludzie z innych regionów Stanów Zjednoczonych inaczej używają aplikacji i produktów mobilnych, co ma udowodnić ta „misja”.

źródło: ap

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij