Udostępnij
Tweetnij

Android N Preview jeszcze dziś? Wyciekły zrzuty ekranowe

Serwis ArsTechnica opublikował, a następnie usunął informacje poświęcone systemowi Android N. Podobno Google poglądową wersję Preview może udostępnić jeszcze dziś, a tymczasem możemy przyjrzeć się pewnym nowościom na zrzutach ekranowych.

Serwis ArsTechnica opublikował, a następnie usunął informacje poświęcone systemowi Android N. Podobno Google poglądową wersję Preview może udostępnić jeszcze dziś, a tymczasem możemy przyjrzeć się pewnym nowościom na zrzutach ekranowych. 

ArsTechnica opublikował informacje, jakoby Google już dziś zamierzało udostępnić pierwszą poglądową wersję systemu Android N Preview. Jest to o tyle ciekawe, że spodziewaliśmy się jej dopiero po majowej konferencji Google I/O 2016. Jeśli informacje są prawdziwe, to w tym roku będzie inaczej i wersje beta będzie można wypróbować wcześniej. Niestety, ArsTechnica usunęło już wpis, ale pozostały nam zrzuty ekranowe oraz kilka informacji na temat nowych funkcji.

Android N ma wnieść możliwość pracy na podzielonym ekranie. Funkcja ma działać na tabletach i phabletach. Widzimy ją na poniższym zrzucie ekranowym, który nie ujawnia nam tego, jak to włączyć. Być może jednak da się to zrobić z poziomu ekranu wielozadaniowości, który widzicie jeszcze niżej. Pojawia się tam na pasku wybranych aplikacji nowa ikonka obok x. Pojawi się także tryb picture-in-picture znamy nam już chociażby z iPadów z systemem iOS 9.

snypnre-1

wnsez64

Raport ArsTechnica potwierdza także zmiany, które mają objąć panel powiadomień, o czym wspominaliśmy wam jakiś czas temu. Źródło dodaje, że pojawi się także możliwość odpisywania na wiadomości bezpośrednio z powiadomień. Możemy również spodziewać się udoskonaleń obejmujących tryb oszczędzania energii Doze Mode oraz Project Svelte, który ma zapewnić lepsze działanie Androida na urządzeniach ze słabszą specyfikacją techniczną. Android ma także wnieść odświeżoną sekcję dla ustawień

Android N Preview ma być dostępny dla następujących urządzeń: Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 6, Pixel C, Nexus 9, Nexus Player, a program Android Beta Program ma być dostępny pod tym adresem. Tak więc czekamy na więcej informacji!

c9d5nlg vjwpdnl

źródło: 9to5google

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij