Udostępnij
Tweetnij

Android N bez szuflady aplikacji? Google zdaje się to potwierdzać na nowym filmie (wideo)

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby Android N nie miał mieć szuflady aplikacji, którą znamy dziś. Informacje te zdaje się potwierdzać samo Google na nowym filmie poświęconym własnym mapom.

android-n

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, jakoby Android N nie miał mieć szuflady aplikacji, którą znamy dziś. Informacje te zdaje się potwierdzać samo Google na nowym filmie poświęconym własnym mapom. 

Google na Twitterze Google Maps opublikowało film, który możecie obejrzeć poniżej. Prezentuje on możliwości popularnych map, ale, co najciekawsze, na wideo widzimy Androida bez tradycyjnej szuflady aplikacji, którą znamy z Marshmallowa. Czyżbyśmy więc otrzymali jednoznaczne potwierdzenie tego, że ten element systemu zniknie w systemie Android N? Niekoniecznie, bo Google może tylko nas trollować, co robiło już w przeszłości nie raz.

Wcześniejsze plotki zakładają, że tradycyjny app drawer nie jest dostępny w poglądowych wersjach Androida N, które obecnie testuje Google. Co nie zmienia faktu, że ten element systemu z czasem, jeszcze przed uruchomieniem publicznych beta testów, może zostać przywrócony. Jeśli jednak nie, to możemy spodziewać innego rozwiązania. Na przykład przewijania ikonek na kolejnych ekranach, jak ma to miejsce w iOS czy nakładach na Androida chińskich producentów.

Odpowiedź poznamy zapewne w trakcie konferencji Google I/O 2016, która odbędzie się w dniach 18-20 maja. Wtedy Google powinno zaprezentować Androida N.

źródło: twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij