Udostępnij
Tweetnij

Google wyróżnia gry w Sklepie Play, które wspierają Gry Google Play

Użytkownikom będzie teraz łatwiej sprawdzić, które gry mają wsparcie dla Gier Google Play. Teraz w aplikacji Sklepu Play pojawia się specjalna ikona o tym informująca.

Użytkownikom będzie teraz łatwiej sprawdzić, które gry mają wsparcie dla Gier Google Play. Teraz w aplikacji Sklepu Play pojawia się specjalna ikona o tym informująca.

gry google play 1

Niektórzy użytkownicy Sklepu Play zaczęli zauważać kolejne zmiany. Tym razem chodzi o zaznaczenie, że dana gra ma wsparcie Gier Google Play. Ikona zielonego pada pojawia się zaraz nad tekstem Więcej informacji. Po jej wciśnięciu możemy się dowiedzieć, jakie dokładnie funkcje z Gier Google Play pojawią się w grze. W przypadku np. Mortal Kombat X możemy spodziewać się tabeli osiągnięć, automatycznego logowania czy dostępu do tabel wyników.

gry google play 2

Nie wiadomo, od kiedy dostępne są wspomniane zmiany. Mogły one równie dobrze zostać wprowadzone kilka dni temu, jak i wczoraj. Dopiero teraz jednak zostały zauważone. Najprawdopodobniej dostęp do nich macie i Wy (w przypadku mojego urządzenia zmiany są widoczne). Nie wszystkie gry, oczywiście, posiadają informacje o wsparciu, bo i nie wszystkie gry mają funkcje wyróżnione w Grach Google Play. Zmiany widoczne są w aplikacji Sklep Play, natomiast w przeglądarce ich nie widać.

Źródło: AndroidPolice

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij