Udostępnij
Tweetnij

Android N ma zawierać menu hamburger w ustawieniach

Do sieci wyciekło zdjęcie, które prezentuje zrzut ekranowy z ustawień Androida N. Na fotce możemy dostrzec menu hamburger znane z innych aplikacji Google’a.

Do sieci wyciekło zdjęcie, które prezentuje zrzut ekranowy z ustawień Androida N. Na fotce możemy dostrzec menu hamburger znane z innych aplikacji Google’a. 

Poniżej widzicie zrzut ekranowy z Androida N, którego autentyczność potwierdza Artem Russakovskii z serwisu Android Police. Jak nietrudno zauważyć, pojawia się nowy element i jest nim menu hamburger, które doskonale znamy z aplikacji Google’a.


Niestety, nie jest ono rozwinięte, a więc nie wiemy, co ukrywa się pod kontrolką. Możemy tylko się domyślać, że w ten sposób otrzymamy wygodny dostęp do poszczególnych sekcji panelu z ustawieniami.

Oficjalnej zapowiedzi Androida N spodziewamy się już w trakcie konferencji Google I/O 2016, która odbędzie się w dniach 18-20 maja. Wtedy firma z Mountain View powinna pochwalić się nową odsłoną platformy. Z ostatnich plotek na temat Androida N wynika, że system nie ma mieć znanej nam dziś szuflady aplikacji.

źródło: google+

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij