Udostępnij
Tweetnij

LG trolluje nowe flagowce Samsunga na Twitterze

LG, zresztą już nie po raz pierwszy, postanowiło strollować nowe smartfony Samsunga. Zrobiło to na Twitterze z użyciem grafiki promującej G5 i jego „przyjaciół”.

LG, zresztą już nie po raz pierwszy, postanowiło strollować nowe smartfony Samsunga. Zrobiło to na Twitterze z użyciem grafiki promującej G5 i jego „przyjaciół”. 

LG znane jest z tego, że dosyć często na własnych kanałach społecznościowych trolluje produkty konkurencji. Nie inaczej stało się po barcelońskich premierach nowych flagowców, gdzie LG zaprezentowało G5, a Samsung smartfony Galaxy S7 i Galaxy S7 edge.

LG opublikowało na własnym profilu na Twitterze grafikę, którą widzicie poniżej. Nawiązuje ona w zabawny sposób do nazwy S7, ale słowa tak ułożono i wyróżniono, aby tak naprawdę zachęcić do zakupu G5. Jak nietrudno zauważyć, LG twierdzi, że prawdziwe wykorzystanie S7 jest możliwe w smartfonie G5 z użyciem jego 7 przyjaciół: modułów LG Cam Plus, LG Hi-Fi Plus i dodatkowych gadżetów w postaci LG Rolling Bot, gogli LG 360 VR, kamery LG 360 Cam, słuchawek LG Tone Platinum oraz przystawki H3 od B&O Play.

1456222300

Oczywiście, pomysł LG z pewnością jest ciekawy, ale to klienci zdecydują o tym co wybrać. Cena LG G5 nie nastraja zbyt optymistycznie. Pozostaje nam wierzyć, że jednak w Polsce będzie nieco niższa niż za naszą zachodnią granicą…

przez t-mobile

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij