Udostępnij
Tweetnij

Gmailify, czyli funkcje Gmaila dla adresów zewnętrznych dostawców

Google wprowadza do aplikacji swojej poczty funkcję o nazwie Gmailify, dzięki której adresy zewnętrznych dostawców otrzymają funkcje Gmaila. Na liście opcji jest między innymi zabezpieczenie przed spamem, szybsze wyszukiwanie oraz automatyczne sortowanie wiadomości ze względu na kategorie. Nowe funkcje działają z adresami Hotmail, Outlook oraz Yahoo.

Google wprowadza do aplikacji swojej poczty funkcję o nazwie Gmailify, dzięki której adresy zewnętrznych dostawców otrzymają funkcje Gmaila. Na liście opcji jest między innymi zabezpieczenie przed spamem, szybsze wyszukiwanie oraz automatyczne sortowanie wiadomości ze względu na kategorie. Nowe funkcje działają z adresami Hotmail, Outlook oraz Yahoo.

Google zaczęło wprowadzać konta spoza Gmaila do aplikacji swojej poczty około rok temu. Ale wtedy traciło się ciekawe opcje, które wprowadzał Gmail. Teraz jednak z pomocą nowej funkcji o nazwie Gmailify użytkownicy mogą zyskać ciekawe funkcjonalności, jakie dotychczas były dostępne jedynie na kontach poczty Google’a. Aktualnie funkcja ta działa jedynie z adresami Hotmail, Outlook oraz Yahoo.

Oto lista funkcji, jakich mogą spodziewać się użytkownicy kont wyżej wymienionych dostawców, jeśli zdecydują się na podpięcie swojego adresu do aplikacji Gmail:

  • zabezpieczenie antyspamowe
  • automatyczne sortowanie wiadomości (Główne, Społeczności, Oferty)
  • szybsze wyszukiwanie
  • dodawanie punktów podróży czy rezerwacji hotelu do Google Now
  • zbieranie wszystkich wiadomości w jednym miejscu
  • ulepszone funkcje powiadomień o wiadomościach

Funkcja jest dobrowolna i można z niej zrezygnować w każdym momencie, jeśli nam się nie spodoba. Google opublikowało również krótkie wideo informujące o nowych opcjach wprowadzanych do zewnętrznych adresów podpiętych pod aplikację Gmail. Możecie je zobaczyć poniżej:

Gmailify powinniście już widzieć, jednak aktualizacja aplikacji jest wprowadzana etapami. Jeśli zatem nie macie jeszcze tej funkcji w swojej aplikacji, możecie skorzystać z paczki Gmail 5.1.1 APK. Znajdziecie ją pod tym adresem.

playstore1

 

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij