Udostępnij
Tweetnij

Sony UK: aktualizacja dla Xperii do Androida 6.0 ruszy 7 marca

Jeśli użytkujecie Xperie i czekacie z wytęsknieniem w oczach na uaktualnienie do Androida 6.0 Marshmallow, to mamy dla was dobre wieści. Proces aktualizacji dla wybranych urządzeń ma rozpocząć się 7 marca.

Sony Xperia Z3+

Jeśli użytkujecie Xperie i czekacie z wytęsknieniem w oczach na uaktualnienie do Androida 6.0 Marshmallow, to mamy dla was dobre wieści. Proces aktualizacji dla wybranych urządzeń z logo Sony ma rozpocząć się 7 marca.

Sony już w październiku ogłosiło listę urządzeń, które dostaną uaktualnienie do Androida 6.0 Marshmallow i potem… nabrało wody w usta. Więcej szczegółów nie ujawniono i wszyscy czekają. Tymczasem brytyjski oddział Sony, w odpowiedzi na pytanie jednego z Twitterowiczów, przekazali, że już 7 marca rozpocznie się proces aktualizacji do Androida 6.0 dla urządzeń z następujących serii: Xperia Z5, Xperia Z4 Tablet i Xperia Z3+.

Oczywiście, to nie oznacza, że uaktualnienie pojawi się wtedy w Polsce. W kraju możemy poczekać znacznie dłużej. Cieszy jednak fakt, że Sony zaczyna w końcu działać i nie pozostawia użytkowników Xperii jedynie z listą smartfonów i tabletów do aktualizacji, a ta obejmuje następujące urządzenia: Xperia Z5, Xperia Z5 Compact, Xperia Z5 Premium, Xperia Z4 Tablet, Xperia Z3+, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact, Xperia Z3 Tablet Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia M5, Xperia C5 Ultra, Xperia M4 Aqua oraz Xperia C4.

źródło: twitter

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij