Udostępnij
Tweetnij

Humble Bundle na Androida z grami od KEMCO

Ruszyła nowa akcja Humble Bundle. Do zgarnięcia za niewielką cenę jest kilka ciekawych produkcji od firmy KEMCO. Na liście znalazły się między innymi gry z serii Alphadia, Revenant Saga oraz Illusion of L’Phalcia.

humble mobile bundle kemco

Ruszyła nowa akcja Humble Bundle. Do zgarnięcia za niewielką cenę jest kilka ciekawych produkcji od firmy KEMCO. Na liście znalazły się między innymi gry z serii Alphadia, Revenant Saga oraz Illusion of L’Phalcia.

Jeszcze w minionym roku Humble Bundle ogłosiło, że nie będzie już dostarczać graczom regularnych paczek gier na Androida, jednak od czasu do czasu będą się pojawiać. Jeśli zatem Wasze smartfony i tablety z Androidem już zaszły kurzem, przygotujcie się na kolejną akcję, w ramach której możecie zakupić kilka ciekawych gier za niewielką cenę.

Tym razem w swojej ofercie Humble Bundle ma gry od firmy KEMCO. Zasady akcji są proste – wystarczy, że wpłacimy 1 dolara lub więcej, a otrzymamy dostęp do trzech gier: Alphadia, Journey to Kreisia oraz Revenant Saga.

Możemy zdecydować się również na wpłacenie kwoty większej niż wynosi średnia wpłat. Wtedy dostaniemy dodatkowo dwie produkcje – Alphadia 2 oraz Alphadia Genesis. Aktualnie średnia wpłat wynosi 5,56 zł, czyli około 22 zł. Jeśli zdecydujemy się natomiast na wpłacenie 6 dolarów, wtedy otrzymamy również dostęp do gry Illusion of L’Phalcia.

Akcja potrwa jeszcze niecałe dwa tygodnie. Niedługo do oferty dołączą nowe gry. Jak zwykle wpłacaną kwotę można rozdzielić pomiędzy organizatorów akcji, organizacje charytatywne oraz twórców gier. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnej strony Humble Bundle.

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij